טיפה של קסם - המרכז לרפואה אסתטית מתקדמת - לוגו
 
 
חורב 24, חיפה
 
 
 
 
 
 
 
077-2273736
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפואה אסתטית

 
 
טיפה של קסם מציעה מעטפת רחבה של שירותי רפואה אסתטית מתקדמת, שיאפשרו לכם לטפל בבעיה רפואית הדורש התייחסות – ותוך כדי לשפר את המראה שלכם ביותר ממובן אחד.

הטיפולים העיקריים הנעשים במרכז כוללים:
 

 

פיסול פנים

 
עיצוב, פיסול, חידוד והדגשה של אלמנטים שונים בפנים, בעזרת חומצות היאלורוניות והחזרת נפחים. הטיפולים מאפשרים לבנות עצמות לחיים, ליישר את האף, למלא שקע בסנטר, להדגיש את קו הלסת, "להרים" את הפנים, להדק את תווי הפנים ועוד, כשהכול נעשה בהתאם למבנה הפנים ולרצונות המטופלים.

אחד היתרונות המרכזיים של פיסול פנים הוא שמדובר בטיפול פשוט וחד פעמי, המספק תוצאות מיידיות שעשויות להישמר שנה ואף למעלה מכך.
 
 

 

עיצוב שפתיים

 
עיצוב שפתיים יאפשר לכן ליצור מראה חושני, שאי אפשר להישאר אדישים אליו. העיצוב כולל פעולות לצורך מילוי ועיבוי השפתיים, המוגדרות בהתאם למבנה הפנים ולצרונות הלקוחות.
 
 

 

העלמת קמטים

 
במרכז מוצעים טיפולי מילוי והעלמת קמטים, על סוגיהם: קמטים סטטים ודינמיים, קמטוטים וקמטים עמוקים. הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי נוספים או מזוחוטים, אחת משיטות הטיפול החדשניות המוצעות במרכז.

את ההחלטה לגבי סוג הטיפול מקבלים על פי סוג הקמט, מיקומו, עומקו וסוג העור של המטופל/ת.
 

 

REBOOST – החדרת חומרים לעור ללא הזרקה

 
לצד טיפולי ההזרקות, המבוססים על החדרה חיצונית של חומרים לתוככי הגוף, ניתן למצוא כיום שיטות המחדירות את החומרים הרצויים בדרכים אחרות: למשל מזותרפיה ללא מחטים, המבוססת על מריחת החומרים על גבי העור ועידוד החדירה העצמאית שלהם באמצעות זרם חשמלי.
 

 

מזותרפיה

 
טיפול נפוץ להצערת העור ולמניעת הזדקנותו. העיקרון הבסיסי הוא החדרה של חומצות היאלורוניות, מינרלים, ויטמנים ואנטי-אוקסידנטים לשכבת הדרמיס של העור. הטיפול בפועל מבוצע במספר שיטות: באמצעות מזו-רולר, עט חשמלי או הזרקות.
טיפולי מזותרפיה יוצרים מיקרו-טראומה לרקמת העור המעודדת את התחדשות תאי העור, משפרת את חילוף החומרים, מעניקה לעור גמישות ורכות, תורמת להעלמת קמטוטים ומסייעת להשגת מראה עור צעיר ורענן.

הטיפול ניתן בסדרה של 8-4 טיפולים, במרווחים של 8-2 שבועות. סוג הטיפול והרכב החומרים נקבעים בהתאמה אישית לעור המטופל/ת.
 

 

מזוחוטים

 
טיפול חדשני למיצוק העור ולהפחתת סימני הזדקנות העור, המבוסס על החדרת חוטים דקיקים ומסיסים לרקמה התת עורית. בכך מתאפשרים הרמה ומתיחה של העור, מיצוקו ושיפור המרקם שלו לאורך זמן.

הטיפול נעשה בסדרה בת 4-2 טיפולים, וניתן לבצע אותו במגוון אזורים בגוף: פנים, סנטר, קו לסת, צוואר, דקולטה (החלק העליון בטורסו של האישה, בין המותן לצוואר) ועוד.
 

 

פילינג רפואי

 
פילינג, או קילוף כימי של העור, הוא תהליך במסגרתו מוסרות שכבות העור העליונות ומתאפשרת צמיחת עור חדש, צעיר ובריא.

קיימים שני סוגים עיקריים של פילינג:

  • פילינג שטחי - מסיר את שכבות האפידרמיס בלבד. מיועד בעיקר לטיפול בעור צעיר, לשיפור ולטשטוש פיגמנטציה וליצירת מראה עור רענן.
  • פילינג עמוק - מסיר את שכבות האפידרמיס ושכבת הדרמיס העליונה. מאפשר לשפר נזקי שמש וסימני הזדקנות העור, לשפר ולטשטש קמטים ולהסיר צלקות. את הפילינג העמוק מומלץ לבצע בחורף.

עומק הקילוף תלוי בין השאר במצב העור ובהכנתו לקראת הטיפול, סוג החומר, ריכוזו ואופן המריחה. ברשות המרכז ציוד המאפשר טיפול בכל שכבות העור, בין אם באמצעות פילינג ובין אם בשיטות אחרות.
 

 

הצערת העור בעזרת לייזר

 
לייזר, שהפך לאחד פתרונות הקסם ברפואה המודרנית בכלל והאסתטית בפרט, יכול לשמש גם להצערת העור ולהעלמת תסמיני ההזדקנות.

  • Laser peel – פילינג לייזר לחידוש והצערה של העור, המבוסס על מכשור ייעודי המזהה את מצב העור ומגדיר בהתאם לכך את עוצמת החדירה של קרני הלייזר
  • Carbon peel – פילינג לייזר הממריץ את הקולגן ובכך מסייע לניקוי עמוק ולהצערה של העור
 

 

טיפול בהזעת יתר

 
הזעת יתר נגרמת מפעילות יתר של בלוטות זיעה באזורים שונים בגוף, לרבות בית השחי, כפות הידיים וכפות הרגליים. באמצעות טיפול הזרקת בוטוקס לבלוטות הזיעה, באזור הרצוי, ניתן לשתק את הבלוטות ולמנוע הזעת יתר.

מדובר בטיפול חד פעמי, הנמשך כ-20-15 דקות ועשוי להשפיע על העור לתקופה של כ-12-6 חודשים.
 

 

טיפול באקנה

 
אקנה היא דלקת של בלוטות החלב וזקיפי השערות, המופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות ("פצעי בגרות") אולם עלולה להופיע בכל גיל. במרכז מוצע טיפול באקנה בכלים חדשניים, הנקבעים בהתאמה לסוג העור ולדרגת החומרה של הבעיה.
 
 

 

העלמת צלקות פוסט-אקנה

 
צלקות פוסט אקנה (וצלקות כמכלול) לא חייבות להיות גזירות גורל. כיום קיימות אפשרויות שונות לשיפור ולטשטוש צלקות ישנות, בין השאר בעזרת מזותרפיה, סקין בוסטר, מזוחוטים ופילינג רפואי.
 
 

 

טיפול בפיגמנטמציה וכתמים

 
פיגמנצטיה וכתמים שונים פוגעים במראה ובאחידות של העור, ודורשים מענה. במרכז מוצעים טיפולים שונים לטשטוש ולהעלמת הכתמים, בשיטות בטוחות בעלות אחוזי הצלחה גבוהים
 
 

 

הסרת קעקועים

 
טיפולים מתקדמים לטשטוש משמעותי ולהסרה של קעקועים, במידת האפשר, כולל גבות.
 
 

 

המסת שומן ממוקדת

 
במרכז ניתן לקבל טיפולים מקיפים להמסת שומן מאזורים שונים בגוף, חלק מהפתרונות המוצעים בין השאר לאחר הפחתה במשקל הגוף.
 
 

 

טיפולים לכלי דם עוריים

 
כלי דם עוריים בולטים ויוצרים מראה שעלול להיות לא מחמיא בעליל. ניתן לטפל בבעיה בדרכים שונות, לרבות לייזר או קרני אור.
 

 

טיפול בנגעים עוריים

 
גם כאשר הנגעים העוריים אינם מסוכנים, כפי שקורה פעמים רבות, מדובר במפגע אסתטי לא פשוט. באמצעות לייזר וטכנולוגיות נוספות ניתן לכרות ולאדות שומות ונגעים עוריים.
 
 

 

טיפול ערפד (VAMPIRE – (PRP

 
טיפולי PRP ("ערפד") מסייעים להתמודדות עם שיער דליל, נשירת שיער ובעיות נוספות. הטיפול, שנחשב ללהיט עצום בעולם, מבוסס על לקיחת דם מהמטופל, מיצוי והשבחה שלו, ולאחר מכן – הזרקה בחזרה לתוך העור.
 

 

טיפול משמר שיער לפני ואחרי השתלה – PRPP

 
טיפולים שישמרו את השיער הדורש שימור טרם ביצוע השתלת שיער ולאחריה, מתוך מחשבה על יצירת המראה המלא והטבעי ביותר האפשרי.
 

 

אסתטיקה אינטימית (FEMILIFT)

 
טיפולי אסתטיקה אינטימית, הנעשים במרכז בשיתופו של רופא נשים, מבוססים על טכנולוגיית הלייזר. קרני הלייזר המוחדרות לנרתיק מסייעות בהידוק ובהרמת הרקמות, מה שמשפר את המראה באזור האינטימי, מגדיל את ההנאה בעת קיום יחסי מין ועשוי להקל על בעיות נפוצות דוגמת בריחת שתן.