טיפה של קסם - המרכז לרפואה אסתטית מתקדמת - לוגו
 
 
חורב 24, חיפה
 
 
 
 
 
 
 
077-2273736
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי PRP

 
 
טיפולי PRP לשיער, או בשמם המפורסם יותר: "טיפולי ערפדים", הם מהשיטות החדשניות והחמות בעולם כיום להתמודדות עם שיער דליל. מדובר בלהיט כלל עולמי, כאשר בחודשים האחרונים ידוענים אמריקאים רבים שמחשיבים את עצמם העלו תמונות רבות לרשתות החברתיות במהלך טיפולי PRP ועוררו עניין עצום סביב השיטה.

באופן לא מפתיע, הטיפולים נעשים בהצלחה מרובה במרכז טיפה של קסם, המיישר קו עם כל מה שמתקדם ומודרני בתחום הרפואה האסתטית.
 

מהם טיפולי PRP?

 
PRP היא שיטה לטיפול בשורשי השיער ולחיזוקתם באמצעות הזרקת פלסמה המופקת מדם המטופל. היא מוזרקת, לאחר אי אילו תהליכי מיצוי והשבחה, באופן ישיר לאזורים בהם קיימים נשירת שיער, התקרחות או שיער דליל. הפלסמה עשירה בהורמונים, בחלבונים ובוויטמינים, המעודדים התחדשות וחידוש של צמיחת השיער.

הצלחת הטיפול ומידת שביעות הרצון ממנו תלויים במידה לא מועטה במבחנות בהן אוספים את דם המטופלים, ובשיטת הטיפול וההזרקה של הפלסמה ובגורמי הגדילה המופרדים מן הדם. בטיפה של קסם, השימוש נעשה במבחנות ייחודיות אשר מאושרות על ידי ה-FDA ולא במבחנות דם רגילות, מה שתורם לטיב הטיפולים משמעותית.

את הטיפולים במרכז מבצעת ד"ר עדי ניסימוב, מומחית ברפואת המשפחה והרפואה האסתטית. באפשרותכם ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על הטיפול ואופן הביצוע שלו, אזורי הטיפול ועוד.